Ваш надійний партнер
 • Freedom Innovation

  VS3 WALKTEK

  Принцип роботи стопи WalkTek заснований на незалежному мультіосном русі основного рухомого кіля спільно з верхнім і нижнім уретановим вкладишем, основний несучий елемент - інтегрована кульова опора.

  Новітня розробка - IMX технологія забезпечує контрольоване многоосевое рух і чудове відповідність нерівностей поверхні, що дозволяє з легкістю долати невеликі перешкоди і ухили.

  Детальніше
 • Freedom Innovation

  Renegade® A·T/ LP-A·T

  Підвищена прохідність по ландшафту. Найбільш динамічна, багатофункціональна і зносостійка стопа. Технологія EnduraCore ® збільшує стандартні терміни стійкості покриття в 3 рази. Унікальний дизайн дозволяє знизити енерговитрати пацієнта на 35% в порівнянні з аналогічними аналогами.

  Детальніше
 • Freedom Innovation

  VS1 SENATOR

  Легка, міцна, енергозберігаюча стопа робить кожен крок пацієнта плавним і надійним.

  • Симулювати рух щиколотки забезпечують якісний підбір для забезпечення комфорту і стабільності пацієнта.
  • Ідеально підходить для пацієнтів від низької до середньої ударної активності, вагою до 136 кг
  Детальніше
 • Nabtesco

  NE-Z4 ALLUX МІКРОПРОЦЕСОРНИЙ КОЛІННИЙ ВУЗОЛ

  Полицентрический колінний вузол на короткі і середні кукси беззамковий, з електронним регулюванням фази переносу і опори.
  Детальніше
 • Nabtesco

  Колінний вузол NK6 Symphony

  Полицентричний колінний вузол на короткі та середні кукси, беззамковий, з гідравлічним регулюванням фази опору та переноса (шестиланковий). Колінний модуль характеризується плавним, який контролюється фазы переноса и опоры (шестизвеньевой). Коленный модуль характеризуется плавным переходом из фазы опоры в фазу переноса, который контролируется p-MRS системой. .
  Детальніше
Leading
manufacturers
Newest
technologies
A wide
range
Available
prices
Ведущие
производители
Новейшие
технологии
Широкий
ассортимент
Доступные
цены
Провідні
виробники
Новітні
технології
Широкий
асортимент
Доступні
ціни

Каталог продукції

Компанія Nertus – це молода і перспективна компанія, створена в 2013 році, яка здійснює поставки засобів реабілітації, високоякісних комплектуючих і матеріалів для виробництва протезів та ортезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття та устілок.

Нашою основною метою є впровадження інноваційних технологій в сферах протезування і ортезування на ринку України і забезпечення протезно-ортопедичних підприємств сучасними висококласними матеріалами та комплектуючими, для підвищення рівня протезування в Україні.

Ми співпрацюємо з усіма державними протезно-ортопедичними підприємствами України і приватними протезно-ортопедичними фірмами, піклуючись про те, щоб нові розробки в цій сфері були доступні для кожного, хто цього потребує.

Nertus є єдиним в Україні ексклюзивним дистриб’ютором таких компаній як Freedom Innovations (розробка і виробництво карбонових стоп), Nabtesco (виробник сучасних колінних вузлів), Becker (провідний виробник ортезних виробів), кожна з яких є світовим лідером у своїй галузі. Ми забезпечуємо поставку в Україну комплектуючих для протезів з Японії, Туреччини, США та інших країн.

 

КОМПАНІЯ «НЕРТУС УКРАЇНА» ГАРАНТУЄ:

 • Кваліфіковану консультацію фахівця.
 • Високий рівень сервісу.
 • Якісні комплектуючі за розумні гроші.

Детальніше про компанію

ЗАПРОШУЄМО ДО ВЗАЄМОВИГІДНОЇ СПІВПРАЦІ.

Go Top