Ваш надійний партнер

Про компанію

Безымянный-22

Компанія «Nertus» – це молода та перспективна компанія, що була створена в 2013 році, яка здійснює поставки засобів реабілітації, високоякісних комплектуючих та матеріалів для виробництва протезів і ортезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття та устілок.

Нашою головною метою є впровадження інноваційних технологій в галузях протезування і ортезування на ринку України та забезпечення протезно-ортопедичних підприємств сучасними висококласними матеріалами та комплектуючими, для підвищення рівня протезування в Україні.

Ми співпрацюємо зі всіма державними протезно-ортопедичними підприємствами України та приватними протезно-ортопедичними фірмами, піклуючись про те, щоб нові розробки в цій сфері були доступні для кожного, хто на це потребує.

КОМПАНІЯ «НЕРТУС» ГАРАНТУЄ:

    • Кваліфіковану консультацію спеціаліста
    • Високий рівень сервісу
    • Якісні комплектуючі за розумну ціну

Нертус є єдиним в Україні ексклюзивним дистриб’ютором таких компаній як FreedomInnvations(розробка та виробництво карбонових стоп), Nabtesco (виробник сучасних колінних вузлів), Becker (провідний виробник ортезних виробів), кожна з яких є світовим лідером в своїй галузі. Ми забезпечуємо поставку в Україну комплектуючих для протезів з Японії, Туреччини, США та інших країн.

Ми гарантуємо високу якість усіх матеріалів та комплектуючих, тому ви можете бути впевнені, що з них створюються тільки якісні протези, з тривалим сроком експлуатації, завдяки яким людина може знову вести активний спосіб життя, без будь-яких обмежень.

Наші спеціалісти постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, приймаючи участь у різних тренінгах і семінарах. На базі нашої компанії періодично проводяться семінари, наукові консультації і презентації сучасного обладнання та комплектуючих виробів для протезів. Нами було успішно проведено конференції за участю виробників зі США та Японії, з метою ознайомлення спеціалістів України з новими можливостями в протезуванні та продемонструвати українським технікам-протезистам переваги новітніх розробок світових виробників в цій сфері. Ми розуміємо, наскільки важливо розвиватись та оперативно впроваджувати новітні розробки – адже від цього залежить якість життя сотен українців. Тому наші спеціалісти постійно відвідують виставки, на яких представлені кращі світові лідери галузі.

Історія створення та розвитку компанії «NERTUS»

Компанія Nertusстворена в травні 2013 року для того, щоб забезпечувати протезно-ортопедичні підприємства України сучасними високоякісними комплектуючимии.
Підписано контракт з компанією OrtoTEK. Перші поставки комплектуючих та матеріалів протезно-ортопедичним підприємствам України.
Пошуки нових партнерів для розширення асортименту. Наприкінці 2014 року – укладено контракт з провідним виробником ортопедичних товарів – фірмою BeckerOrthopedicта зроблено перше замовленняпродукції.
Укладено контракт з іспанською компанією Ortoplastпо поставці матеріалів. Укладено контракт по поставці комплектуючих до протезних виробів з американською компанією Freedom Innovations. Почато переговори з компанією Nabtesco, Японія. Впроваджено нові технології в сфері виготовлення індивідуальних ортезів на стопу, закуплено обладнання для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок CAD-CAM.
Налагоджено поставку комплектуючих компанії Nabtesco (Японія). Проведено навчальні конференції спільно з представниками компаній FreedomInnovations (США) таNabtesco (Япония).  

Переваги компанії «Nertus»

 
Провідні виробники
 
Новітні технології
 
Широкий асортимент
 
Доступні ціни
Go Top