Ваш надійний партнер

Про компанію

Безымянный-22

Компанія «Nertus» – це молода та перспективна компанія, що була створена в 2013 році, яка здійснює поставки засобів реабілітації, високоякісних комплектуючих та матеріалів для виробництва протезів і ортезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття та устілок.

Нашою головною метою є впровадження інноваційних технологій в галузях протезування і ортезування на ринку України та забезпечення протезно-ортопедичних підприємств сучасними висококласними матеріалами та комплектуючими, для підвищення рівня протезування в Україні.

Ми співпрацюємо зі всіма державними протезно-ортопедичними підприємствами України та приватними протезно-ортопедичними фірмами, піклуючись про те, щоб нові розробки в цій сфері були доступні для кожного, хто на це потребує.

КОМПАНІЯ «НЕРТУС» ГАРАНТУЄ:

    • Кваліфіковану консультацію спеціаліста
    • Високий рівень сервісу
    • Якісні комплектуючі за розумну ціну

Нертус є єдиним в Україні ексклюзивним дистриб’ютором таких компаній як FreedomInnvations(розробка та виробництво карбонових стоп), Nabtesco (виробник сучасних колінних вузлів), Becker (провідний виробник ортезних виробів), Karma (кріслі колісні), Proteor (комплектуючі та матеріали до протезів та ортезів) кожна з яких є світовим лідером в своїй галузі. Ми забезпечуємо поставку в Україну комплектуючих для протезів з Японії, Туреччини, США та інших країн.

Ми гарантуємо високу якість усіх матеріалів та комплектуючих, тому ви можете бути впевнені, що з них створюються тільки якісні протези, з тривалим сроком експлуатації, завдяки яким людина може знову вести активний спосіб життя, без будь-яких обмежень.

Наші спеціалісти постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, приймаючи участь у різних тренінгах і семінарах. На базі нашої компанії періодично проводяться семінари, наукові консультації і презентації сучасного обладнання та комплектуючих виробів для протезів. Нами було успішно проведено конференції за участю виробників зі США та Японії, з метою ознайомлення спеціалістів України з новими можливостями в протезуванні та продемонструвати українським технікам-протезистам переваги новітніх розробок світових виробників в цій сфері. Ми розуміємо, наскільки важливо розвиватись та оперативно впроваджувати новітні розробки – адже від цього залежить якість життя сотен українців. Тому наші спеціалісти постійно відвідують виставки, на яких представлені кращі світові лідери галузі.

Історія створення та розвитку компанії «NERTUS»

Компанія Nertusстворена в травні 2013 року для того, щоб забезпечувати протезно-ортопедичні підприємства України сучасними високоякісними комплектуючимии.
Підписано контракт з компанією OrtoTEK. Перші поставки комплектуючих та матеріалів протезно-ортопедичним підприємствам України.
Пошуки нових партнерів для розширення асортименту. Наприкінці 2014 року – укладено контракт з провідним виробником ортопедичних товарів – фірмою BeckerOrthopedicта зроблено перше замовленняпродукції.
Укладено контракт з іспанською компанією Ortoplastпо поставці матеріалів. Укладено контракт по поставці комплектуючих до протезних виробів з американською компанією Freedom Innovations. Почато переговори з компанією Nabtesco, Японія. Впроваджено нові технології в сфері виготовлення індивідуальних ортезів на стопу, закуплено обладнання для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок CAD-CAM.
Налагоджено поставку комплектуючих компанії Nabtesco (Японія). Проведено навчальні конференції спільно з представниками компаній FreedomInnovations (США) таNabtesco (Япония).  

Переваги компанії «Nertus»

 
Провідні виробники
 
Новітні технології
 
Широкий асортимент
 
Доступні ціни
Go Top