Ваш надійний партнер

«Протезування нижніх кінцівок, з використанням новітніх технологій компанії Freedom Innovations»

Безымянный-22
30 Червень 2016

30 червня 2016 року українська компанія «Нертус» спільно з компанією Freedom Innovations було проведено конференцію на тему «Протезування нижніх кінцівок з використанням новітніх технологій Freedom Innovations». Freedom Innovations – це компанія зі США, що має понад 30 років досвіду в галузі використання композитних карбонових матеріалів і створення комплектуючих до протезних виробів, що відповідають височайшим технологічним та конструкторським потребам, що робить компанію Freedom Innovations  світовим лідером в цій галузі.

Метою конференції було продемонструвати українським технікам-протезистам переваги карбонових стоп компанії Freedom Innovations, ознайомити з особливостями їх підбору, встановлення та використання з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта. Також гостям конференції було продемонстровано мікропроцесорний колінний вузол PLIE – це унікальна розробка компанії Freedom Innovations, колінний вузол, який є найновішою та найпрогресивнішою розробкою в сфері протезування. Колінний вузол PLIE розраховано на 24 години безперервного руху, він є водонепроникним, має зручну індикацію рівня заряду батареї та зберігає основні функції навіть при повністю розрядженому акумуляторі. Максимальне навантаження на вузол – 166 кг. В рамках конференції було проведено навчання українських спеціалістів  встановлювати та здійснювати технічне обслуговування і регулювання колінного вузла PLIE.

Для наочної демонстрації колінного вузла і карбонових стоп, організаторами конференції було запрошено пацієнтку з Німеччини, яка є активним користувачем продукції компанії Freedom Innovations.

Під час конференції гостям заходу продемонстровано сучасні комплектуючі до протезів, завдяки яким люди, що пережили ампутацію , можуть повернутися до повноцінного активного життя. Комплектуючі, які було продемонстровано, можливо використовувати за поганих погодних умов без втрати якості ходьби, зручні при керуванні автомобілем. Всі елементи протезу легко замінюються.

Спеціальним гостем конференції став голова Одеського філіалу Громадської Організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Коваль Тарас Олексійович, якого було запрошено для ознайомлення з новими можливостями в галузі протезування нижніх кінцівок.

Спеціалісти компанії Нертус розуміють, наскільки важливо розвиватись і оперативно впроваджувати найновіші розробки – адже від цього залежить якість життя сотен українців. Тому для покращення якості протезування в Україні і підвищення кваліфікації  спеціалістів цієї галузі, «Нертус» регулярно проводить заходи з участю професіоналів сфери протезування зі всього світу.

 

Go Top