Ваш надійний партнер
 • ALLUX

  Мікропроцесорний колінний вузол NE-Z4

  Полицентрический колінний вузол на короткі і середні кукси беззамкових з електронним регулюванням фази переносу і опори.
  Основний індекс: NE-Z4 ALLUX Матеріал: Алюміній і Титан

  Детальніше
 • Proteor

  Мікропроцесорний колінний вузол Quattro

  У PROTEOR ми прагнемо вдосконалити технологію мікропроцесорного коліна (MPK) і розробити коліно, яке перевершить ваші очікування. PROTEOR QUATTRO Microprocessor Knee був продуманий та розроблений з урахуванням безпеки, налаштування та адаптації. Наша мета — дати вам можливість жити з меншими перешкодами та з більшою свободою.

  Детальніше
 • Proteor

  Freedom Shockwave

  Вертикальний амортизаційний протез стопи Freedom ShockWave™ включає в себе унікальний сферичний амортизатор (SSU), який працює в гармонії з існуючими функціями класичної конструкції протеза стопи Freedom і фірмовою технологією EnduraCore®.

  Детальніше
 • Proteor

  Rush Rampage

  Протез RUSH RAMPAGE® – вже реальність. Ми взяли плавне перекочування, підвищений комфорт і всюдихідність його попередників і створили нову, більш зручну для косметичних цілей опцію з меншою загальною вагою.
  RUSH RAMPAGE® є ідеальним рішенням для тих, хто шукає поєднання як косметичних, так і високоефективних можливостей, які можна знайти лише в колекції RUSH Foot®. Ви готові до RAMPAGE?

  Детальніше
 • Nabtesco

  NK6+L Гидравлічний колінний вузол

  Полицентрический колінний вузол на короткі і середні кукси беззамкових з гідравлічним регулюванням фази переносу і опори (шестізвеньевой). Колінний модуль характеризується плавним переходом з фази опори в фазу переносу, який контролюється p-MRS системою. Висока стабільність фази опори і наявність флексії модуля в заблокованому стані.

  Детальніше
Провідні
виробники
Новітні
технології
Широкий
асортимент
Доступні
ціни

Каталог продукції

Компанія Nertus – це молода і перспективна компанія, створена в 2013 році, яка здійснює поставки засобів реабілітації, високоякісних комплектуючих і матеріалів для виробництва протезів та ортезів верхніх та нижніх кінцівок, ортопедичного взуття та устілок.

Нашою основною метою є впровадження інноваційних технологій в сферах протезування і ортезування на ринку України і забезпечення протезно-ортопедичних підприємств сучасними висококласними матеріалами та комплектуючими, для підвищення рівня протезування в Україні.

Ми співпрацюємо з усіма державними протезно-ортопедичними підприємствами України і приватними протезно-ортопедичними фірмами, піклуючись про те, щоб нові розробки в цій сфері були доступні для кожного, хто цього потребує.

Nertus є єдиним в Україні ексклюзивним дистриб’ютором таких компаній як Freedom Innovations (розробка і виробництво карбонових стоп), Nabtesco (виробник сучасних колінних вузлів), Becker (провідний виробник ортезних виробів), кожна з яких є світовим лідером у своїй галузі. Ми забезпечуємо поставку в Україну комплектуючих для протезів з Японії, Туреччини, США та інших країн.

 

КОМПАНІЯ «НЕРТУС УКРАЇНА» ГАРАНТУЄ:

 • Кваліфіковану консультацію фахівця.
 • Високий рівень сервісу.
 • Якісні комплектуючі за розумні гроші.

Детальніше про компанію

ЗАПРОШУЄМО ДО ВЗАЄМОВИГІДНОЇ СПІВПРАЦІ.

Go Top